Search
Close this search box.

EN

بهترین گلدان های آویز سفید رنگ شهر آذین

بهترین گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو

امروزه در دکوراسیون منزل گلدان نقش بسیار چشمگیری دارد. فضای سبزی که گل های گلدانی در منزل ایجاد می کنند، در روحیه اعضای خانواده تأثیر به سزایی دارد. از این رو، در اکثر منزل ها شاهد گل های بسیار زیبا در انواع گلدان ها هستیم. این گلدان ها در اندازه، اشکال و رنگ های مختلف در جای جای منزل جای می گیرند و نمای خانه را بسیار زیبا می کنند. با شهرآذین همراه باشید تا با هم به بررسی بهترین گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو بپردازیم. 

گلدان دکوراتیو چیست؟

گلدان دکوراتیو در واقع به گلدانی گفته می شود که در دکوراسیون منزل یا فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. این گلدان ها جنس های مختلفی دارند که یکی از آنها گلدان پلاستیکی است. گلدان های پلاستیکی علاوه بر سبک بودن، دارای مقاومت بالایی هستند. به همین سبب مورد توجه عده بسیاری قرار گرفته اند. این گلدان ها برای مصارف  تزئینی گوناگون مانند گلدان دیواری، گلدان آویز، گلدان گرد، مربع و مستطیل در طرح ها و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.  

بهترین گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو فروشگاه شهر آذین

انواع گلدان دکوراتیو

انواع گلدان های دکوراتیو را می توانید در سایت رسمی شهرآذین مشاهده کنید. شرکت شهرآذین گلدان های پلاستیکی دکوراتیو را در طرح ها، اندازه و رنگ های مختلف متناسب با سلیقه مشتریان گرامی تولید می کند که گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو جز پرفروش ترین های آن است. در این بخش با هم نگاهی به بهترین گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو می اندازیم. 

 گلدان های آویز 

این گلدان ها به واسط آویزان شدن از سقف یکی از پرطرفدارترین و زیباترین گلدان های پلاستیکی هستند. از این گلدان ها می توان در داخل منزل مانند آشپزخانه، اتاق پذیرایی و گلخانه استفاده کرد و در فضای باز بیرون در گلخانه های بیرون از منزل، آلاچیق و میله های مخصوص گلدان آویز می توان آنها را قرار داد. از گلدان های آویز برای گل های مصنوعی هم می توان استفاده کرد. گلدان آویز گل افشان و گلدان آویز گل ریزان از پرفروش ترین محصولات شهرآذین هستند. 

گلدان های دیواری 

یکی دیگر از محصولات پر استفاده شهرآذین، گلدان های دیواری است. جنس این گلدان ها پلاستیکی بوده و آنها را می توان در هر کجا از خانه و حیاط استفاده کرد. گلدان های دیواری با طرح های متنوع در ابعاد متفاوت جلوه بهتری در دکوراسیون خانه به ویژه اتاق نشیمن بر جای می گذارند. این گلدان ها در حیاط خانه جلوه ویژه ایی به باغچه و حیاط می دهند. گلدان دیواری گل آرا با داشتن هشت رنگ گوناگون یکی از پرطرفدارترین محصولات شهرآذین است.  

گل های مناسب گلدان آویز و دیواری دکوراتیو

فضای آپارتمان نسبت به منزل ویلایی هم کوچکتر است و هم نور کمتری به گل ها می رسد. از این رو، فقط برخی گل ها را می توان در آپارتمان نگه داشت. گل های مناسب گلدان آویز گل افشان در آپارتمان به شرح زیر است:

  • گل پوتوس: این گل دارای برگ های قلبی شکل بوده و همیشه سبز است. همچنین در شرایط مختلف نور، رشد مناسبی دارد و یک گزینه عالی برای سبز نگه داشتن فضای آپارتمان است.
  • گل سنسیو: یکی از زیباترین گل های آویزان همین گل سنسیو است. این گل به صورت رشته ایی با برگ های ریز رشد می کند. همچنین در فضای کم نور مقاوم می باشد. در منزل ویلایی بهتر است در مقابل نور قرار گیرد.  
  • گل سروپژیا: برگ این گل قلبی بوده و به صورت رشته ایی رشد می کند. ازدحام این گل حالت آبشاری از قلب با رنگ بنفش، سفید و سبز ایجاد کرده که بسیار در منزل دل انگیز است.
  • گل هویا لایناریس: این گل برگ های بسیار باریک و نازکی دارد و به صورت رشته ایی رشد کرده و در فضای کم نور آپارتمان مقاوم است.
گلدان دیواری رنگی شهر آذین

از گل های مناسب گلدان های دیواری گل آرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گل سدوم مورگانیانوم: نام دیگر این گل «دم میمون» است. این گل مناسب فضاهای کوچک می باشد.
  • گل پیرومیا: این گل شاخ و برگ کوچکی دارد و برای فضای کوچک مانند گل دم میمون مناسب است.
  • گل پیچک انگلیسی: برگ این گل شبیه برگ انگور است و مانند انگور به صورت رشته ایی رشد می کند. 
  •  گل عنکبوتی: این گل دارای برگ باریک با لبه سفید بوده و با شرایط نوری متفاوت سازگار است. از سرسبزی گل عنکبوتی می توان به دو صورت آویزان و در گلدان دیواری بهره برد.

شما می توانید برای هر کدام از این گل ها از فروشگاه اینترنتی شهرآذین گلدان مورد نظر خود را تهیه کنید. 

مزایای استفاده از گلدان دکوراتیو

استفاده از گلدان پلاستیکی شهرآذین چه به صورت آویزان و چه دیواری مزیت های مشترکی با هم  دارند که در این بخش به توضیح آنها می پردازیم. 

تنوع در گلدان 

تنوع در رنگ، ابعاد و طراح های منحصر به فرد از مزیت های بهترین گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو است. انتخاب رنگ مناسب موجب می شود تا فضای مورد استفاده از گلدان جلوه زیباتری پیدا کند. با استفاده از گلدان های آویز دکوراتیو در ابعاد مختلف، می توان از زیبایی گل بیشتر در فضای منزل یا در حیاط بهره برد. همچنین شما می توانید با بهره گیری از طرح های منحصر به فرد گلدان های دیواری دکوراتیو زیبایی دو چندانی به فضای مورد استفاده آن ببخشید. این طرح ها در سایت رسمی شهرآذین قابل مشاهده هستند. 

کیفیت کالا

از آنجایی که جنس این گلدان ها پلاستیکی است، نیازی نیست نگران بازی های کودکان و شکستگی گلدان در حین بازی آنها باشید. کیفیت بالای جنس گلدان باعث می شود تا آن را در برابر حرارت و رطوبت مقاومت بسیار خوبی داشته باشد. سطح صاف گلدان باعث می شود خاک بیشتری را بدون مانع در آن بریزید و این به تقویت ریشه گل بسیار کمک می کند. به خاطر سبک بودن گلدان پلاستیکی، می توانید آنها را به آسانی جابجا کنید.  

قابلیت تنظیم

جا گذاری گلدان های آویز گل افشان  را می توانید متناسب با فضای مورد استفاده از سقف یا دیوار تنظیم کنید. این کار به شما کمک می کند تا استفاده درستی از فضای خود کرده و آویزان بودن گل موجب ناراحتی به ویژه در آشپزخانه نشود. همچنین شما می توانید گلدان دیواری گل آرا را در هر قسمت از منزل یا حیاط کنار هم چیده یا با فاصله از هم قرار دهید و با میخ به نرمی آن را به دیوار وصل کنید.  

هزینه مقرون به صرفه

قیمت بهترین گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو نسبت به کیفیت و کارایی آن کاملاً مقرون به صرفه است. برای اطلاع از آخرین قیمت و دریافت تخفیفات محصولات شهرآذین می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت رسمی آن تماس حاصل کنید.  

نحوه استفاده از گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو

استفاده از گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو بسیار آسان است. توجه داشت باشید که گلدان های آویز را در قلاب های سفت آویزان کنید. در صورت نبود قلاب، میخ بزرگی را در محل نصب گلدان آویز به سقف کوبیده و سعی کنید آن را به صورت قلاب در بیاورید. سپس گدان آویز گل افشان یا گلدان آویز گل ریزان را در آن قرار دهید. برای نصب گلدان دیواری گل آرا، یک میخ کوچک را روی محلی که می‌خواهید بکوبید به آرامی پشت گلدان روی دیوار قرار داده و با چکش به آرامی به آن ضربه بزنید تا گلدان را در جای خود محکم کند. البته گلدان دیواری گل آرا را می توانید روی میز در اتاق نشیمن، راه پله، بالای کابینت هم قرار دهید. به جای گل واقعی از گل مصنوعی هم در گلدان دیواری دکوراتیو می توان استفاده کرد. در حین استفاده از گلدان دقت داشته باشید که ته گلدان اندکی سوراخ باشد تا آب راه خروج پیدا کند. در انتهای گلدان حتماً یک ته گلدانی بگذارید تا آب خارج شده  محل استفاده از گلدان را آلوده نکند. پس از هر بار مصرف می توانید آنها را بشویید و برای گل دیگر آنها را آماده کرده و استفاده کنید.

معرفی سایت شهرآذین

فروشگاه اینترنتی شهرآذین را با آدرس shahrazinpolyplast.com را در گوگل بیابید. با دانلود کردن کاتالوگ محصولات شهرآذین می توانید از تمام محصولات آن در ابعاد و رنگ های مختلف دیدن کنید. شهرآذین عرضه کننده انواع گلدان پلاستیکی نظیر گلدان آویز، گلدان بلند، گلدان دیواری، گلدان گرد، گلدان دو طرف بیضی، گلدان مستطیل، گلدان مربع، پرچین، آب پاش، اسپری، زیر گلدانی، مخزن آب است. برای ارتباط برقرار کردن با مسئولان فروشگاه اینترنی شهرآذین می توانید از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتساپ و تلگرام استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما برای سایت شهرآذین پیام ارسال کرده و سؤالات خود را بپرسید.   

کلام آخر 

گل و گلدان یکی از مهمترین زینت های هر منزلی است. سرسبزی گل نه تنها باعث بهبود روحیه در اعضای خانواده می شود، بلکه با دیدن آنها خستگی کار روزانه در افراد را هم از بین می رود. از دیگر فواید گل در منزل می توان به ایجاد هوای تازه اشاره کرد. به این ترتیب، انتخاب انواع گلدان مناسب از اهمیت ویژه ایی برخوردار می شود. گلدان های پلاستیکی به دلیل نشکستن و مقاومت بالا مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند که دو گلدان آویز و دیواری آن زیبا و پرطرفدار می باشند. در سایت فروشگاهی شهرآذین می توانید بهترین گلدان های آویز و دیواری دکوراتیو را مشاهده کنید.