نمایشگاه Iran Green 2017

نمایشگاه محصولات ارگانیک کشاورزی و باغبانی “ایران سبز” فضای سرمایه گذاری مناسب را نوید می دهد.

دومین دوره از نمایشگاه بین المللی باغبانی ایران سبز از یکم تا سوم اردیبهشت ماه۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد که در آن بیش از ۵،۰۰۰ بازدیدکننده متخصص داخلی از اقصی نقاط ایران جهت بازدید به تهران آمده بودند.

اولین دور آن در شهریور ماه سال گذشته در دوسالن برگزار شد که ۷۵ غرفه گذار را در خود جای داده بود. مشارکت کنندگانی از سراسر دنیا من جمله هلند، فرانسه، بلژیک، اسپانیا، ترکیه، آلمان، کنیا، لتوانی، ایتالیا، ایران و سایر کشورهای دیگر. از این رو برگزارکنندگان این مهم برآن شدندکه دور بعدی را در نیمه اول سال ۲۰۱۷ برگزار نمایند.

دستاوردهای حاصل شده از برگزاری دومین دور این نمایشگاه گواهی بر پیش بینی دقیق برگزار کنندگان از این دور بود، به خصوص برای شرکت های ارائه کننده تجهیزات سخت افزار و ادوات تخصصی این صنعت من جمله سازندگان گلخانه، شرکت های تامین کننده، سازندگان ماشین آلات و ادوات مربوط به کنترل دما و رطوبت در تولید سبزی و سیفی جات ، میوه، گل و گیاه و ….

این دوره از نمایشگاه دوره ای بسیار کلیدی برای بخش پرورش گل و گیاه و سیفی جات و گلخانه داران ایران بود.

شایان ذکر است در میان انبوهی از گزارش های واصله از قراردادهای منعقد شده، خبری نیز مبنی برعقد قرارداد احداث یکی از بزرگترین گلخانه ها که در این نمایشگاه به امضا رسید منتشر شد همچنین مشارکت کنندگان فعال در زمینه پرورش گیاه در این نمایشگاه نیز تایید نمودند که نمایشگاه IGTF در حال بدل شدن به پایگاه و آوردگاهی مهم برای پرورش دهندگان و تولیدکنندگان گل های شاخه بریده،گل های مولد و گیاهان زینتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *